תחומי עיסוק

למה אתה צריך את עורכי הדין המובילים

היכרות עמוקה עם דרכי העבודה בחברות הביטוח ומיטב המומחים הרפואיים מגדילים הסיכויים להצלחת הטיפול בתיק והשגת הפיצויים המירביים, מתן שירות מקצועי ואיכותי תוך שקיפות מלאה ללקוח.

טובתו של הלקוח במרכז ומהווה ערך עליון בפעילות המשרד.הניסיון והליווי האישי עושים את ההבדל! פגישה ראשונה ללא התחייבות !

במה אנו מומחים

תחומי עיסוק משפטיים

תאונות דרכים

משרד עורך דין בילאל מולחם הינו משרד ותיק ומנוסה המייצג נפגעי תאונות דרכים הרבה זמן. המשרד ייצג לאורך השנים נפגעים רבים שסבלו מפציעות קשות ומשפחות של קורבנות לנפגעי תאונות דרכים שיקיריהם נהרגו.

תאונות עבודה

נפצעתם או חליתם במהלך העבודה? משרדנו בעל ניסיון רב בפגיעות בעבודה ומתמחה בהשגת הפיצויים תוך זמן קצר.

רשלנות רפואית

קיבלתם טיפול רפואי שגרם לכם נזק? אבחון שגוי ו/או מאוחר במצבכם הרפואי ? רשלנות בלידה והריון , רשלנות בניתוח משרדנו עוסק בתחום הרשלנות הרפואית, אשר מתפרש על פני מגוון שטחי הרפואה השונים.

תאונות תלמידים

אם ילדכם נפגע בתאונה בבית הספר או מחוצה לו - מגיע לו פיצויי כספי בהתאם לפוליסת ביטוח תאונות תלמידים.

דיני עבודה

משרד עורך דין בילאל מולחם עוסק הרבה זמן בייצוג עובדים ומעבידים , בטיפול משפטי מיומן ומקצועי בתחום הרחב של דיני עבודה, בהגנה על זכויות הנובעות מיחסי עבודה.

ביטוח לאומי

כידוע, כל אזרח במדינת ישראל שחלה או נפגע באירוע או תאונה, זכאי על פי חוק לתבוע גמלת כסף, הכרה וזכויות מאת ביטוח לאומי.

תביעות ביטוח

על מנת להגן עלינו ועל משפחתנו אנו רוכשים במיטב כספנו, ביטוחי חיים ובריאות ביטוח מפני אובדן כושר עבודה, מוות או נכות מתאונה, מחלות קשות וסיעוד. גם ביטוחי רכוש בית ועסק, מפני סיכוני פריצה גניבה אש שיטפון וכיו"ב.

תאונות תלמידים

במסגרת שהותם של הילדים בגן ושל התלמידים בבית הספר הם חשופים יום יום לפגיעות גופניות במהלך שיעורי ספורט, משחק בחצר, טיולים, בדרך אל בית הספר וממנו הביתה, כמו גם למעשי אלימות מצד תלמידים אחרים בתוך בית הספר ומחוץ לו.מכוח פוליסת ביטוח תאונות אישיות תלמידים , כל ילד מגיל 3 -18 ההולך לגן או לבית ספר הכפוף למשרד החינוך, מכוסה בגין פגיעות גוף שאירעו לו.פוליסה זו מכסה גם מקרים של פציעות שאירעו לילדים מעבר לשעות הפעילות של הגן ובית הספר פרט לפגיעות כתוצאה ממעורבותם בתאונות דרכים, אשר אינן מכוסות בפוליסה זו.הזכאות לקבלת פיצוי על פי פוליסה זו אינה כרוכה בהוכחת רשלנות של הגורם המזיק אלא, די בהוכחה כי הילד המבוטח נפגע בתאונה ונגרם לו נזק. פוליסת ביטוח זו מקנה פיצוי למבוטח, בסכומים קבועים בגין מקרי מוות או נכות בעקבות תאונה.
יצוין, כי במידה ולילד הנפגע היו הוצאות בגין רכישת אמצעי עזר רפואיים והוצאות רפואיות, הוצאות אלה יוחזרו לו בהתאם להוראת הפוליסה. גם הורה אשר נפגע במסגרת פעילות במוסד חינוכי כגון: ליווי יציאה לטיול, יהיה זכאי לפיצוי בגין נזקו בהתאם להוראות הפוליסה.
מועד התיישנות התביעה הוא 3 שנים לאחר שהתלמיד הניזוק מגיע לגיל 18. היינו, במסגרת פוליסה פרטית זו ניתן לתבוע פיצויים מחברת הביטוח עד שהתלמיד מגיע לגיל 21. במקביל להגשת תביעה כנגד חברת הביטוח המבטחת בפוליסת תאונות אישיות, ניתן במקרים אלו להגיש תביעה משפטית גם נגד המסגרת החינוכית או משרד החינוך.

עו"ד בילאל מולחם

יש אנשים שנולדו עם מזל ויש אנשים שיוצרים אותו

תאונות דרכים

בחירת עורך דין תאונות דרכים הינה צעד בעל משמעות קריטית להגשמת המטרה של השגת הפיצוי המירבי. עורך דין תאונות דרכים חייב להיות בעל מיומנות וניסיון רבים כדי ללוות את הלקוח מהשלב הראשוני של איסוף הנתונים והמסמכים, דרך הדרכתו והכוונתו כיצד להתנהל וממה להימנע, כתיבה מדוייקת של מכתבים ומסמכים משפטיים, ניהול משא ומתן ללא מורא, התקשרות ופניה למומחים רפואיים ואחרים, ייצוג איתן בבית המשפט, ניהול חקירת עדים וכלה בהשגת הסדר פשרה או פסק דין מיטבי עבור נפגעי גוף בתאונות דרכים. משרדנו מתגאה במוניטין האיכותי שיצא לו ובהישגים רבים, אשר הפכו את משרד עו”ד בילאל מולחם לשם נרדף למשרד עו”ד תאונות דרכים מהשורה הראשונה.

בילאל מולחם

משרד עורכי דין מוביל

גביית חובות – לא מה שחשבתם

בעולם בו אנו מתנהלים דרך קבע בעזרת כסף והוא המשאב החיוני ביותר לקיום חיים ברמה גבוהה, אי אפשר להקל ראש בתהליכי גביה. חברות, ארגונים וגם אנשים פרטיים רבים מנהלים מערכות יחסים כלכליות לאורך שנים רבות. לעיתים, אותן מערכות היחסים עולות על שרטון וצפים חילוקי דעות בין הצדדים, אשר מעכבים את תשלומי הכספים. כך, יכולים להיווצר חובות כספיים גדולים. ככל שהחוב הוא משמעותי יותר, ותקופת העיכוב בתשלום גבוה יותר, כך ניתן לפעול בערוצים רבים יותר על מנת להביא את הסכסוך הכספי אל סיומו. על פי רוב, בתהליך גביית חובות ניתן ואפילו רצוי להיעזר בעורך דין המתמחה בגביית חובות ויכול להוות סמכות בניהול תהליך הגביה. לשם קבלת ייעוץ וליווי משפטי מקצועי, רצוי לפנות אל עו”ד בילאל מולחם.
בעולם החוק והמשפט יש הדרגתיות התלויה בחומרת העבירות ולפיה ניתן לפעול. הדבר תקף גם לתחום גביית החובות, ובא לידי ביטוי בפעולות המבוצעות בחיי היום-יום על מנת לגבות את החובות. בשלבים הראשונים עורך הדין מנסח מכתב התראה בו הוא מודיע לבעל החוב על קיום החוב ועל הדרישה לתשלום. המכתב כולל את כל הפרטים על סכום החוב, תאריך תחילת החוב והתאריך בו יחלו שלבי גבייה מתקדמים יותר. באין מענה ניתן לתבוע את בעל החוב בבית משפט ולהתחיל בתהליכים משפטיים למיצוי החוב. כמוצא אחרון, יכול הצד התובע, בסיוע עורך דינו, לפנות להוציא לפועל ולדרוש לממש את החוב – הן על ידי עיקול חשבונות בנק ונכסים והן על ידי עיקול ממון פיזי של בעל החוב. ההדרגתיות אם כך, מאפשרת לחב, בכל שלב בתהליך, למצוא מקור מימון ולשלם את החוב מבלי לפנות לאמצעים קיצוניים כבר בשלב הראשוני.

בילאל מולחם

משרד עורכי דין מוביל

צרו קשר
או

קבל את הייעוץ הראשון שלך בחינם!